www.MadoxTV.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

======Cerere Admin========

2 participanți

In jos

======Cerere Admin======== Empty ======Cerere Admin========

Mesaj Scris de KingOfSwla. Sam Noi 19, 2016 1:28 pm

Nick:Scrum_
Nick-uri anterioare:Niciunul
Varsta:21
Level:10
Functii detinute in trecut (lider/helper/admin):Nimic
Descriere personala (min 20 de cuvinte):Salut, ma numesc Bogdan si am 21 ani, imi place sa inot si sa ma joc fotbal cu prieteni mei mai mici sau mai mari, nu imi prea place sa ma descriu restru veti afla pe parcurs despre mine.
Povestea voastra pe server (min 30 de cuvinte):Abia ce m-am apucat de server dar am auzit de el.
De ce doresti sa devii admin (min 10 cuvinte) ?: Eu doresc sa devin admin, pentru ca vreau sa ajut playerii noi care abia s-au apucat de server si nu stiu cu ce se mananca si imi place serverul.
Poza /stats: Nu ma lasa sa pun
Poza cu reclamele facute pentru server (min 30): Nu ma lasa sa pun poza dar am facut.
Esti de acord sa faci 10 Event-uri si 5 Reclame zilnic ?:Desigur.

KingOfSwla.

Mesaje : 1
Data de înscriere : 12/11/2016

Sus In jos

======Cerere Admin======== Empty Re: ======Cerere Admin========

Mesaj Scris de Rob3rt[] Sam Noi 19, 2016 4:21 pm

Nick:IuLiaN
Nick-uri anterioare: Rob3rt[]
Varsta:14
Level:10
Functii detinute in trecut (lider/helper/admin):Admin
Descriere personala (min 20 de cuvinte):Salut, ma numesc Iulian si am 14 ani, imi place sa inot si sa ma joc fotbal cu prieteni mei mai mici sau mai mari, nu imi prea place sa ma descriu restru veti afla pe parcurs despre mine.
Povestea voastra pe server (min 30 de cuvinte):Abia ce m-am apucat de server dar am auzit de el.
De ce doresti sa devii admin (min 10 cuvinte) ?: Eu doresc sa devin admin, pentru ca vreau sa ajut playerii noi care abia s-au apucat de server si nu stiu cu ce se mananca si imi place serverul.
Poza /stats: Nu ma lasa sa pun
Poza cu reclamele facute pentru server (min 30): Nu ma lasa sa pun poza dar am facut.
Esti de acord sa faci 10 Event-uri si 5 Reclame zilnic ?:Desigur.
Rob3rt[]
Rob3rt[]

Mesaje : 1
Data de înscriere : 19/11/2016

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum